Tsilivi - Hotel Plaza Pallas ***+ | Zájezd Řecko letecky, snídaně, termíny: září až září, ceny od: 17 470 Kč

TS400608310 (pro objednávky)

Nové

Informace o destinaci: Řecko

Informace o zájezdu: termíny zájezdu, popis hotelu

Klíčová slova (vlastnosti) pro tento zájezd:
Řecko, letecky, snídaně, září, - , 4hvězdy, , týden

Více informací:


Ceny již od: 17 470 Kč

Garance nejnižší ceny
Nakoupíte za stejné ceny od nás jako v cestovní kanceláři a to včetně všech slev.

Více informací:

Levné zájedy a dovolená od českých CK na Sbal a val .cz:
Tsilivi - Hotel Plaza Pallas ***+ | Řecko - Sbal a val .cz

Jeden z nejkrásnějších a zároveň nejzelenějších řeckých ostrovů má rozlohu 410 km2 a řadí se na třetí místo mezi jónskými ostrovy. Podle řecké mytologie byl ostrov Zakynthos oblíbeným místem odpočinku boha Apollona a bohyně Artemis. Zakynthos je nejslunnějším ostrovem nejen celé oblasti, ve které se nachází, ale i v celém Řecku. Zdejší klima se označuje jako středomořské, tedy velmi teplé s horkými, suchými léty a mírnou zimou s množstvím srážek. Právě místní klima činí z tohoto ostrova ráj plný olivových a citrusových hájů a různých druhů květin i bylinek, jakými jsou například šalvěj nebo tymián.Během svého pobytu si určitě nenechte ujít ochutnávku některého z přírodních produktů, jako fíky, hroznové víno, olivy a olivový olej, mandle, pistácie a mnoho dalších.Výlety a památky v blízkém okolí:Pro obdivovatele památek doporučujeme navštívit hlavní mesto Zakynthos s nádhernou katedrálou sv. Dionýsa a množstvím dalších historických památek, jako například budova Národní banky či kostel svatého Nikolase. Příznivci řecké architektury a kultury mohou navštívit vesnici Anafonitria, ve které stojí nádherný klášter Anafonitria zasvěcený Panně Marii. Na severním výběžku ostrova objevíte stále aktivní maják Skinari a několik historických kamenných větrných mlýnů. V neposlední řadě Zakynthos nabízí mnoho výletů pro milovníky přírody, například tzv. modré jeskyně (Blue Caves). Tyto jeskyně tvoří bílý vápenec a při dobrém odrazu slunečních paprsků voda v jeskyních opravdu září azurově modrou barvou. Dalším tipem na lodní výlet může být návštěva velmi známé pláže Navagio s vrakem pašerácké lodi. Pláž leží v zátoce chráněna vysokými skalami a především z dálky je na ni opravdu úchvatný pohled. Zakynthos patří mezi několik málo oblastí, kde lze ještě spatřit vzácný druh želvy Caretta-caretta. V zátoce leží tzv. želví ostrov (Marathonisi), který spadá pod chráněná území. U ostrůvku můžete zahlédnout nejen karetu obrovskou, ale někdy i ohrožený druh tuleně středomořského.

Poloha hotelu:
Rodinný hotel PLAZA PALLAS má skvělou polohu v srdci populárního letoviska Tsilivi, jen 400 metrů pěšky od dlouhé písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Letovisko Tsilivi se v posledních letech stalo jednou z nejoblíbenějších destinací k trávení dovolené, kde si kromě turistů často užívají dovolenou i místní. Přesto si ale okolí udržuje klasický řecký ráz.V okruhu 200 metrů od hotelu naleznete restaurace, bary a autobusovou zastávku. Obchody jsou dostupné ve vzdálenosti 100 m od hotelu, Aqua Park Tsilivi 1,5 km . Plaza Pallas Hotel se nachází přibližně 3 km od města Zakynthos. Mezinárodní letiště Zakynthos je vzdálené 6 km a přístav 3 km.

Pláž:
Hotel se nachází jen 400 metrů pěšky od dlouhé písečné pláže oceněné modrou vlajkou.

TERMÍNY ZÁJEZDU:

ZÁŘÍ
Odletové místoDopravaTermínPočet nocíCena od
PrahaDovolená v Hotel Plaza Pallas letecky - zájezd, zájezdy, dovolená23.09.2020 - 30.09.2020716 481,- Kčověřit dostupnost

Klíčová slova (vyhledávání) pro tento zájezd:
Řecko, letecky, snídaně, září, - , 4hvězdy, , týden

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších podobných zájezdů ve stejné destinaci

fav

Hledání Invia

Pokud se Vám nepodařilo nalézt vysněnou dovolenou u nás, můžeme Vám doporučit hledání u našeho partnera Invia.cz

Bulharsko Česká republika Dominikánská republika Egypt
Francie Chorvatsko Itálie Kanárské ostrovy
Kapverdské ostrovy Keňa Kuba Kypr
Maďarsko Maledivy Mexiko Rakousko
Řecko Španělsko Spojené arabské emiráty Srí Lanka
Thajsko Turecko Tunisko Vietnam
zobrazit všechny destinace >>
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských cestovek. Většina spolupracujících CK umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal.