To nejlepší z Madeiry + KVĚTINOVÝ FESTIVAL (letecky z Prahy) | Zájezd Portugalsko letecky, snídaně, termíny: duben až duben, ceny od: 31 990 Kč

TS20404775 (pro objednávky)

Nové

Informace: termíny zájezdu, popis hotelu

Klíčová slova (vlastnosti) pro tento zájezd:
Portugalsko, letecky, snídaně, duben, , 3hvězdy, týden

Více informací:


Dostupnost: Zájezd je dostupný. Volné termíny.Ceny již od: 31 990 Kč

Garance nejnižší ceny
Nakoupíte za stejné ceny od nás jako v cestovní kanceláři a to včetně všech slev.

Více informací:

Levné zájedy a dovolená od českých CK na Sbal a val .cz:
To nejlepší z Madeiry + KVĚTINOVÝ FESTIVAL (letecky z Prahy) | Portugalsko - Sbal a val .cz

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry v době velkého svátku květin. Shledáte místa, jejichž rozmanitá krása bere dech. Uvidíte typické domky s doškovými střechami, ochutnáte místní rum, projedete se pod vodopády a navštívíte i Údolí jeptišek. Zažijte s námi fantastickou atmosféru květinového festivalu a objevte čarokrásnou Madeiru!Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel:
Zavazadlo v ceně zájezdu  – NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla:  kabinové zavazadlo  o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) +  malé osobní zavazadlo  (dámskou kabelku nebo laptop) o max. rozměrech 40 (d) x 30 (v) x 15 (h) cm, hmotnost do 3 kg. Zavazadlo v ceně zájezdu  – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 15 kg, max. délka jedné strany do 150 cm, součet tří stran do 250 cm (toto bude odbavené do úložného prostoru)

Cestovní pojištění:
EASY (35 Kč / den / osoba) UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)

TERMÍNY ZÁJEZDU:

DUBEN
Odletové místoDopravaTermínPočet nocíCena od
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolená29.04.2019 - 06.05.201931 990,- Kčověřit dostupnost

Klíčová slova (vyhledávání) pro tento zájezd:
Portugalsko, letecky, snídaně, duben, , 3hvězdy, týden

30 dalších podobných zájezdů ve stejné destinaci