Kyrenia Region - Hotel Acapulco ***** | Zájezd Kypr letecky, all inclusive, termíny: říjen až říjen, ceny od: 21 990 Kč

TS3453370 (pro objednávky)

Nové

Informace: termíny zájezdu, popis hotelu

Klíčová slova (vlastnosti) pro tento zájezd:
Kypr, letecky, all inclusive, říjen, Praha, 5hvězd, týden

Více informací:

Hotel: Hotel Acapulco


Dostupnost: Zájezd je dostupný. Volné termíny.Ceny již od: 21 990 Kč

Garance nejnižší ceny
Nakoupíte za stejné ceny od nás jako v cestovní kanceláři a to včetně všech slev.

Více informací:

Levné zájedy a dovolená od českých CK na Sbal a val .cz:
Kyrenia Region - Hotel Acapulco ***** | Kypr - Sbal a val .czPoloha hotelu:
oblíbený rozlehlý hotelový areál je situován 10 km od centra letoviska Kyrenia (možnost dopravy hotelovým minibusem za poplatek) přímo u krásné dlouhé soukromé písečné pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v hotelu nebo v centru Kyrenie (bary, restaurace, taverny, obchody, zastávka místní dopravy, ovocný trh, půjčovny automobilů a motocyklů, parky, kavárny, sportoviště). Mezinárodní letiště Ercan je vzdáleno 40 km od hotelu.

Pláž:
krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou vodních sportů (za poplatek) se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Pláž u hotelu je považována za jednu z nejkrásnějších na Kypru.

Vybavení hotelu:
recepce, směnárna, lobby bar, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salon, spa, WiFi (za poplatek).

Sport a zábava:
hotel zajišťuje animační program a pravidelné zábavné večerní show s živou hudbou a tancem. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatek), stolní tenis a vodní sporty na pláži (za poplatek). Dětský bazén se skluzavkou, miniklub, moderní hřiště a lunapark (za poplatek). Pro relaxaci je určen bazén s opalovací terasou, sauna, masáže, vířivka a dobře vybavené fitness.

Poznámka:


příplatek za neobsazené lůžko / pokoj 1/1 +8 990 Kč /týden. příplatek za pokoj sea view: +990 Kč /osoba/týden - na zpětné ověření. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy. Na Severní Kypr je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Severního Kypru platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné.

TERMÍNY ZÁJEZDU:

ŘÍJEN
Odletové místoDopravaTermínPočet nocíCena od
PrahaDovolená v Hotel Acapulco letecky - zájezd, zájezdy, dovolená13.10.2018 - 20.10.2018721 990,- Kčověřit dostupnost

Klíčová slova (vyhledávání) pro tento zájezd:
Kypr, letecky, all inclusive, říjen, Praha, 5hvězd, týden

30 dalších podobných zájezdů ve stejné destinaci