Hotel Monte Turri | Dovolená Itálie letecky, snídaně, termíny: srpen až září, ceny od: 18 590 Kč

TS200057518 (pro objednávky)

Nové

Informace o destinaci: Itálie

Informace o zájezdu: termíny zájezdu, popis hotelu

Klíčová slova (vlastnosti) pro tento zájezd:
Itálie - letecky - snídaně - září - srpen - Praha - - pod týden - týden - delší týden - dva týdny - snídaně -

Více informací:


Ceny již od: 18 590 Kč

Garance nejnižší ceny
Nakoupíte za stejné ceny od nás jako v cestovní kanceláři a to včetně všech slev.

Více informací:

Hotel Monte Turri | Itálie - dovolená & zájezdy na Sbal a val .cz

Charakteristika
Resort, který nabízí služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení dovolené pro rodiny, ale i páry či skupinky přátel.
Poloha
Hotel klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora Bellavista s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy).
Hotel MONTE TURRI je komorní a klidný hotel na severním okraji resortu, ponořený v zeleni na skále nad zátokou, s níž je propojen dramatickými skleněnými výtahy.
Okolní dramatická příroda je častým cílem milovníků trekkingu, adrenalinových sportů či např. speleologů, kteří si obzvláště oblíbili jeskyni Grotta Su Marmuri, patřící k nejvýznamnějším v oblasti. V okolí (max. 30 min. jízdy) najdete nejkrásnější zátoky východního pobřeží - Cala Goloritzé, Cala Sisine nebo pláž Spiaggia di Cea. Milovníci historie a procházek typickými městečky nesmí vynechat návštěvu hlavního města Cagliari, se svým působivým historickým centrem a úzkými uličkami, národním archeologickým muzeem ale také typickou gastronomií, především výrobnami místních sýrů, které jsou základem sardské kuchyně.
Vybavení
Hostům hotelu je kromě recepce k dispozici také velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace aLa Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu s názvem Park s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Hotel přijímá všechny platební karty s výjimkou Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze velmi kolísá.
Malá zvířata na vyžádání, za poplatek.

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Ubytování
Pokoje v hotelu Sigillum Monte Turri at Arbatax Parkv kombinují eleganci, komfort a tradiční, útulné prostředí, s veškerým moderním komfortem. Každý pokoj byl pečlivě promyšlen s cílem zajistit svým hostům pobyt v maximálním pocitu relaxace.

Prostorné a komfortní pokoje zařízené v originálním, sardském stylu jsou umístěné převážně v nízkých domcích vystavených na skalnatém ostrohu nad zátokou. Všechny disponují klimatizací, trezorem, minibarem (1. náplň mimo alkoholické nápoje zdarma, doplnění za poplatek), TV/Sat, v koupelně je hydromasážní vana. Pokoje mají balkon nebo předzahrádku, některé pouze okna. Některé pokoje jsou mezonetové.

JUNIOR SUITE - panoramatické dvoulůžkové pokoje s výhledem do okolní krajiny resortu. Max. obsazenost 2 dospělí.
JUNIOR SUITE s výhledem na moře - dvoulůžkové pokoje, některé s možností až dalších 4 lůžek, dle konkrétní dostupnosti. Max. obsazenost 6 dospělých. Všechny osoby v pokoji platí plnou cenu.
Jednolůžkové pokoje za příplatek, vždy na vyžádání, dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in 16:00; check-out 11:00 h.
V období 7.8.-23.8.2020 min. délka pobytu 7 nocí.
Při pobytu min. 5 nocí mají klienti 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra zdarma.
Stravování
Snídaně formou bufetu.

V blízkosti hotelu se nacházejí tyto restaurace:
CENTRAL RESTAURANT BORGO - nabízí národní a mezinárodní kuchyni, podávají se zde lahodné snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Přístup je výhradně pro hosty hotelu.
MONTE TURRI - tato restaurace s elegantní terasou s nádherným výhledem byla národním listem Corriere della Sera zvolena jednou z 10 nejkrásnějších panoramatických restaurací v Itálii.
ALA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca, restaurace otevřená jen při speciálních příležitostech nabízí široký výběr mořských specialit.
SU COILE - restaurace v typicky sardinském stylu umístěná na terase s krásným výhledem je otevřena pouze v období večeří a nabízí lokální kuchyni (nutnost rezervace, za příplatek).
Pro děti
V rámci resortu jsou dětem k dispozici dětské kluby, animační programy, baby dance, mini kabaret a corrida.
Sport a animace
V areálu se nachází půjčovna kol a skútrů, kanoí a další vodní sporty na pláži. Za poplatek.
Dále je zde velké množství animačních programů (zdarma skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu kurzy plavání a jízdy na kánoi, pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loděk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

V ceně ubytování je zahrnuto:
- skupinové lekce tenisu, fotbalu, venkovního fitness, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby (individuální lekce za příplatek);
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.
Wellness & beauty
Nové wellness centrum BELLAVISTA SPA se nachází v centru resortu. Moderní a dobře vybavené středisko leží na ploše 2000 m² a nabízí wellness (turecké lázně, sauny, sprchy, vířivky, vodopády a slané nebo sladké vodní nádrže). Masáže a kosmetické procedury za poplatek. Vstup do wellness centra je za poplatek a je povolen pouze pro dospělé (od 16 let).
V ceně při pobytu na min. 5 nocí je 1x vstup do wellness Bellavista Spa oro osoby starší 16ti let.
Další služby
Pro rok 2020 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax.
V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou \"Zahrada říše divů\"
Pláž
Arbatax Park je obklopen drsným pobřežím, kde najdete mnoho zátok. Moře je od pokojů vzdáleno 10 - 500 metrů. K dispozici plážový servis na plážích i opalovacích molech (omezená kapacita). Resort pořádá okružní jízdy po plážích (s malým poplatkem).
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (za poplatek) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 1. 10. 2020).
Poplatky na místě
FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):

Malé zvíře €10/ noc (vyžaduje se zdravotní potvrzení - očkovací průkaz).
Speciální nabídky
Slevy FIRST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu:

Sleva 15 % z ceny ubytování v termínu 14.9.-3.10.2020 - platí při objednání od 1.5. do 31.7.2020. Nelze kombinovat s ostatními slevami.

SLEVY MINUTE NELZE SČÍTAT, není-li uvedeno jinak.

Sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní - platí pouze u pokoje obsazeného max. 2 osobami.

TERMÍNY ZÁJEZDU:

SRPEN
DopravaOdletové místoTermínPočet nocíStravaCena od
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha6.8.2020 (čt)  -  13.8.2020 (čt)6Snídaně43 890,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha20.8.2020 (čt)  -  27.8.2020 (čt)6Snídaně42 890,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha23.8.2020 (ne)  -  30.8.2020 (ne)6Snídaně41 490,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha27.8.2020 (čt)  -  3.9.2020 (čt)6Snídaně40 990,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha30.8.2020 (ne)  -  6.9.2020 (ne)6Snídaně40 990,- Kčověřit dostupnost
ZÁŘÍ
DopravaOdletové místoTermínPočet nocíStravaCena od
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha3.9.2020 (čt)  -  10.9.2020 (čt)6Snídaně38 790,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha6.9.2020 (ne)  -  13.9.2020 (ne)6Snídaně36 690,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha10.9.2020 (čt)  -  20.9.2020 (ne)9Snídaně44 190,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha13.9.2020 (ne)  -  20.9.2020 (ne)6Snídaně33 690,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha17.9.2020 (čt)  -  1.10.2020 (čt)13Snídaně43 490,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha20.9.2020 (ne)  -  4.10.2020 (ne)13Snídaně41 990,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha24.9.2020 (čt)  -  4.10.2020 (ne)9Snídaně33 990,- Kčověřit dostupnost
Dovolená v letecky - zájezd, zájezdy, dovolenáPraha27.9.2020 (ne)  -  4.10.2020 (ne)6Snídaně26 890,- Kčověřit dostupnost

Klíčová slova (vyhledávání) pro tento zájezd:
Itálie - letecky - snídaně - září - srpen - Praha - - pod týden - týden - delší týden - dva týdny - snídaně -

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších podobných zájezdů ve stejné destinaci

fav

Hledání Invia

Pokud se Vám nepodařilo nalézt vysněnou dovolenou u nás, můžeme Vám doporučit hledání u našeho partnera Invia.cz

Bulharsko Česká republika Dominikánská republika Egypt
Francie Chorvatsko Itálie Kanárské ostrovy
Kapverdské ostrovy Keňa Kuba Kypr
Maďarsko Maledivy Mexiko Rakousko
Řecko Španělsko Spojené arabské emiráty Srí Lanka
Thajsko Turecko Tunisko Vietnam
zobrazit všechny destinace >>
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských cestovek. Většina spolupracujících CK umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal.